===> Katalog stron PageRank 7 <===

Strony związane z hasłem 'wynajem samochodów Szczecin':

  • Taxi bagażowe Szczecin »

    Bardzo szybko i na czas podstawiamy taksówki bagażowe dla Klientów ze Szczecina, Polic, Stargardu Szczecińskiego, Goleniowa, a także z Poznania. Jeżeli potrzebują Państwo przewieźć gabaryty na dowolna odległość, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasze taksówki bagażowe w Szczecinie to gwarancja najwyżej jakości usług. Przewożone towary pozostają ubezpieczone w OC naszej firmy, a uczynny kierowca pomoże w ramach ceny transportu załadować, wyładować i przetransportować na docelowe miejsce przedmioty.

    Usługi realizujemy pojazdami mercedes sprinter furgon, w wersji przedłużanej i podwyższanej, a także z dodatkowym bagażnikiem dachowym, w związku z czym pojazdem możemy przetransportować bardzo bardzo wiele przedmiotów.

    Realizujemy również usługi przeprowadzek na terenie Szczecina i całego Zachodniopomorskiego, jak również w Poznaniu i całej Wielkopolsce.

    Nasze pojazdy mają wjazd na teren Berlina, gdzie organizujemy regularne przejazdy do berlińskiej siedziby IKEA.

    Oferujemy również możliwość wypożyczenia bagażowego mercedesa bez kierowcy. Jest to dobra alternatywa dla osób, które potrzebują luksusowej bagażówki na dużo, dużo więcej czasu, niż standardowa czas trwania usługi taxi bagażowego.

    Jeżeli poszukują Państwo sprawnego, uczciwego i bezpiecznego transportu, zorganizowanego transportu - zapraszamy serdecznie!

    Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »