===> Katalog stron PageRank 7 <===

Strony związane z hasłem 'quick':

  • Parkiet krajowy i egzotyczny. Wykończenie domu i ogrodu. »

    Grodex - Pewność najwyższej jakości.
    Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, regularnie czuwając nad zachowaniem najwyższych standardów w trakcie obróbki materiału. Jesteśmy m. in. autoryzowanym dystrybutorem renomowanych podłóg Maderas.
    Nasi specjaliści przeprowadzają Klienta od decyzji o zakupie konkretnego produktu, poprzez etap konsultacji technicznych, aż po montaż wykonywany przez jedną z naszych autoryzowanych ekip. Kompleksowy serwis zapewni nam pewność jakości wykonanej usługi i zagwarantuje bezproblemowe użytkowanie naszych produktów przez lata.

    Podłoga to podstawa, a dopełniają ją inne elementy wystroju. W trosce o komfort naszych Klientów, pragniemy stworzyć możliwość wyboru i nabycia różnych elementów wyposażenia wnętrz w naszych salonach. W bogatym wachlarzu naszych propozycji znajdują się:

    Schody: zarówno te samonośne, jak i obłożenia schodów betonowych; element, który nada Państwa wnętrzu oczekiwanego wyrazu: powagi, majestatyczności, czy - wręcz przeciwnie - lekkości.
    Drzwi, które odpowiednio dobrane zdobią wnętrze latami i stanowią o jego klasie.
    Tarasy, których wykończenie jest przedłużeniem wnętrza i zarazem wyznacza charakter ogrodu.
    Elementy wykończenia ścian: beton architektoniczny, panele gipsowe, zamszowe czy skórzane - swoista wisienka na torcie, jakim jest nasza przestrzeń.


    Trzymamy rękę na pulsie.
    Chociaż podłoga drewniana nieodmiennie kojarzona jest z ponadczasowym pięknem, zdajemy sobie sprawę z dynamicznych zmian trendów aranżacji wnętrz. Dlatego istotną gałęzią naszej działalności jest współpraca z architektami oraz projektantami. To dzięki ich konsultacjom, nasza oferta nieustannie ewoluuje i pozwala nam uwzględniać nawet najbardziej wyszukane oczekiwania.


    Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: www. grodex. net


    Spotkajmy się w salonie. Profesjonalne doradztwo. Kraków, ul. Zakopiańska 56.

    Data dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »